Mis on krüptoraha lihtsate sõnadega

kustuta
Krüptorahad vallutavad oma populaarsuse maailma. Peale 2017 aastal on neid kokku loendatud üle 1375 tükki. Üldine kapitalisatsioon ületas 496 miljardit dollarit. Anname mõiste ja vaatame põhilisi nüansse digitaalse valuuta.

Eesliide “krüpto” tähendab krüpteeritud. Mõnikord krüptoraha nimetatakse “digitaalne” raha”. Peamiseks tunnuseks krüptorahad on mingit administraatori võrgus. Kõik tehingud on avatud, kuid kes, kellele ja mis tõlgib tähendab — täielik mõistatus.

Seal on mõned krüptorahad, kus isegi tehing jälgida ei saa. Näiteks ZCash ja Monero. See väga meeldib kasutajad. Nii et need kaks münti kuuluvad nimekirja kõige huvitavamaid münte tulevikus.

Võltsida krüptoraha võimatu. Et see ei jääks inflatsiooni. Ka see on kohe ja maksesüsteemi ja ühik makse, seetõttu on ta nii hinnatud.

Kõige populaarsem ja esimene krüptoraha — Bitcoin. See on olemas juba 2009. aastast. Selle hind on märkimisväärselt läks aastate jooksul. Detsember 2017 üks münt maksab 19000$, ja alguse sai kõik koos hind 0.003$.

Tagasi Bitcoini hingab Ethereum. See on suhteliselt uus krüptoraha asutati 2015-2016 aastal vene programmeerija Vitali Buterin ja kohe on muutunud väga populaarseks. Kuni 2016 teine populaarsus on alati olnud Litecoin.
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
2732   1
Sarnased temad Tagasi