Nutikell

kustuta
Küsimus, kas keegi siit omab samsung gear fitti? Kui jah kas te oskaksits selle plussid ja miinused välja tuua.
on 09.05.2017
Mu õel on samsungi gear fit. Ta on sellega päris rahul, aga selle häda seisneb selles, et seda peab iga päev laadima. Ma proovisin ka seda ühe nädalavahetuse, sest plaanisin nutikat endale osta, aga kuna see ühildus ainult Androidiga, siis mul polnud sellega suurt midagi teha. Ise leidsin oma nutikella nutikell.com e-poest.
kulaline 09.05.2017
Esimeseks nutikellaks ostsin Gear Fit-i ning seda pidin tõesti pea iga päev laadima. Nüüd tagantjärele mõtlen, et oli suur ja kobakas ka, telefoni funktsiooni kasutasin sellel harva (selleks oleksin pidanud ostma juurde bluetooth kõrvaklapid mikrofoniga, vastasel juhul rääkisin kellaga nagu Knight Rider oma KITT-ga) Ostsin 8 kuud tagasi sellest järgmise versiooni Gear Fit 2, seda olen ööpäevaringselt kandnud käe peal. Laen iga 6 päeva järel ja umbes poole tunniga on kella aku täis laetud. Eelmise nutikellaga võrreldes on uus kõvasti kergem ja mugavam käe peal. Vastupidavuse koha pealt rääkides, siis eelmine kell näeb endiselt välja nagu uus (kandsin seda umbes poolteist aastat), kuid kuna nagunii sellel osasid funktsioone ei kasutanud, siis ei näinud mõtet seda edasi kanda.
Omast kogemusest soovitaksin seega pigem Gear Fit 2 kella.
nutikas 09.05.2017
Mina enne ostu mõtleks, et milleks mul seda vaja on? Uuriks siis tootja infot, mis funktsioone ja omadusi toode pakub, mõtleks kas need ühtivad minu soovide/vajadustega, küsiks kasutajatelt rahulolu ja siis teeks ostuotsuse kas jah või ei.
Ma pakun, et inimesel ei ole seda tegelikult üldse vaja ja kui keegi arvab, et on vaja siis ta on lihtsalt nutisõltlane ja ta ise seda kindlasti ei tunnista.
www24 09.05.2017
külaline30184 09.05.2017
endal apple watch ja olen täitsa rahul
Mari135 31.05.2017
külaline81190 18.07.2017
Ei ole küll niivõrd palju funktsioone, aga muidu saab iseenesest midagi isegi 10 euro eest: https://shoppatargalt.ee/871/hiina-nutikell-mottetu-jubin-voi-kasulik-abimees/ (kuigi sellise ilmselt ostaks ainult lapsele, ega temast muud väga kasu pole :D )
Ersatsgirl 28.07.2017
Ma arvan, et tasub kõigepealt selgeks teha, mida üldse tahetakse - kas nutikella või aktiivsusmonitori. (Mõne jaoks on need üks ja seesama.) Siis tuleks selgeks teha palju on võimalik raha selle peale kulutada, sest nagu juba eelnevalt välja toodud, algavad hinnad 10st eurost ja lõppevad üsna kosmiliselt (Apple Watch.)
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
6307   1
Sarnased temad Tagasi