Mis on tutvumisportaali eelised ja puudused

Kas soovid leida uusi tutvusi, kuid ei tea, kuidas alustada? Kas oled mõelnud liituda tutvumisportaaliga, kuid sa pole selles veel täiesti kindel? Meie saame sulle siinkohal abiks olla. Toome sinuni tutvumisportaali eelised ja puudused, et saaksid nende põhjal langetada oma otsuse, kas tutvumisportaal on sinu jaoks mõeldud.

Soovid leida kaaslast tutvumisportaalist? Mis on selle eelised?

Tutvumisportaalid on populaarsed Tutvumisportaalid on muutunud aja jooksul üha populaarsemaks ning tutvumisportaale külastab aina rohkem inimesi. Seetõttu on ka paljud suhted saanud alguse just tänu tutvumisportaalile ning edukaid tutvumislugusid jagub küllaga.

Suurem ja laiem võimalus uuteks tutvusteks Tutvumisportaal pakub uute tutvuste leidmiseks laia valikut. Tutvumisportaal tagab võimaluse tutvuda inimestega erinevatest linnadest, erinevatest maakondadest ja isegi erinevatest riikidest** Tänu tutvumisportaalile on sul võimalik tutvuda inimestega eri piirkondadest, kellega sa muidu poleks iialgi kohtunud.

Tutvumisportaal töötab ööpäevaringselt Kuna tutvumisportaal on saadaval iga päev ja igal kellaajal, saad uusi tutvusi leida just sulle sobival ajal. Enam ei pea sa ootama reede õhtut, et kohtuda inimestega baaris või klubides, sest tutvumisportaalis saad kasutajate profiile külastada igal ajal.

Tutvumisportaal on mõeldud uute tutvuste leidmiseks Kui kohtad väljas kedagi võõrast, kes sulle meeldima hakkab, ei ole kunagi teada, kas ta on vallaline. Tutvumisportaalis võid aga kindel olla, et kõik need inimesed, kes on teinud tutvumisportaali kasutaja, otsivad uusi tutvusi.

Suhtlemine on lihtsam Paljud inimesed eelistavad tutvumisportaali, sest see muudab inimestega suhtlemise lihtsamaks. Tutvumisportaal sobib hästi neile, kes on arvutis suheldes palju julgemad, avatumad ja enesekindlamad kui tavaelus. Internetis suheldes ei pea sa muretsema ebamugava vaikuse üle ning samuti saad kirjavahetuses mõelda kauem oma vastuste peale. Seetõttu on tutvumisportaalis inimestega suhtlemine palju lihtsam ja mugavam.

Soovid leida kaaslast tutvumisportaalist? Mis on selle puudused?

Inimesed kasutavad enda kohta valeandmeid Kui soovid tutvuda inimestega tutvumisportaalis, pead alati arvestama asjaoluga, et mitte igaüks ei avalda enda kohta tõest informatsiooni. Inimesed valetavad oma vanuse, pikkuse ning isegi suhtestaatuse kohta.

Inimesed näevad piltidel teistsugused välja kui päriselus Lisaks valeandmetele postitavad inimesed endast tutvumisportaali pilte, mis on ilusamaks töödeldud või mis on tehtud aastaid tagasi. Seni, kuni sa pole inimesega päriselt kohtunud, ei saa kunagi kindel olla, kellega sa internetis suhtled.

Keegi kolmas isik võib sinu isiklikke andmeid kuritarvitada Kui postitad endast pilte kas tutvumisportaali või isegi Facebooki, kaob sul oma piltide üle kontroll. Internetti postitatud pildid hakkavad elama oma elu ning võib juhtuda, et keegi kolmas kasutab sinu isiklikke andmeid ära.

Osad tutvumisportaalid on tasulised Mõned tutvumisportaalid rakendavad oma teenuse eest kuutasu. Kui sa ei ole valmis sellise teenuse eest maksma, on see kahtlemata sinu jaoks suur puudus, millega pead arvestama.

Inimesed tunnevad tutvumisportaalis end ignoreerituna Paljud inimesed ei vasta kirjadele, kui nad ei ole partnerist huvitatud. Nii võib tutvumisportaalis tekkida tunne, et sind ignoreeritakse ja tõrjutakse pidevalt eemale. Sa võtad inimestega ühendust ja kirjutad neile, kuid vastuseid ei tule.

Kui soovid oma ellu leida kedagi erilist, siis üheks võimaluseks on otsida armastust tutvumisportaalist. Kuigi tutvumisportaal võib mingil määral olla pisut ohtlik, leidub selles ka palju häid omadusi. Kui sa ei ole ikka veel kindel, kas tutvumisportaal on sinu jaoks mõeldud, siis kõige lihtsam lahendus on teha kasutaja ja proovida ise järele. Sul ei ole mitte midagi kaotada, küll on sul aga võimalus võita erinevaid tutvusi ja kohtuda huvitavate inimestega.
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
1   1
Sarnased temad Tagasi