Romantilised kohtingu ideed sügiseks

Sügis on taas käes! Ilus ja soe sügis pakub värvilisi kohtinguid ja rõõmsat tuju. Mida toredat aga oma kallimaga sel sügisel teha? Toome sinuni 11 romantilist kohtingu ideed sügiseks.Õunte korjamine – Sügis on õige aeg õunte korjamiseks. Hiljem saate kodus valmistada maitsvat õunakooki, juua sooja teed ja lihtsalt rääkida üksteisega.

Valmistage köögis sügise retsepte – Sügis pakub palju huvitavaid sügise retsepte, mida oma kallimaga katsetada. Õunamahl, suvikõrvitsa pajaroog, kõrvitsapüree supp, seenepirukas, porgandikook ja palju muud. Avastage uusi maitseid ja uusi retsepte.

Kuum piknik jahedal sügisõhtul – Piknik mere ääres koos päikeseloojanguga on alati romantiline. Pakkige kaasa mõned tekid, veidi snäkki ja kuum kakao/tee. Pugege üksteise kaissu, soojendage teineteist jahedal sügisõhtul ja nautige imeilusat loodust.

Suussulavad magusad kohtingud – Sügis on just ideaalne aeg, et valmistada hõrgutavaid magustoite, kuumasid jooke ja pugeda teineteise kaissu sooja. Valmistage suussulavaid küpsiseid, korraldage romantiline fondüü õhtu või keetke kuuma šokolaadi vahukoorega.

Sügisene road trip – Kui ilmad on jalutamiseks veidi liiga külmad, siis miks mitte sõita kaaslasega road trip’le, et imetleda autost sügise võlusid. Võtke kaasa kuuma kakaod ja parimad lood ning mõnus reis koos kallimaga võib alata.

Romantilised sügise kontserdid – Sügis toob endaga kaasa palju ilusaid ja romantilisi kontserte. Uuri lähemalt ja vii kallim sel sügisel mõnele romantilisele kontserdile, et nautida head muusikat, meeldivat seltskonda ja kaunist loodust.

Hubane filmiõhtu kaaslase kaisus – Kui sügis on väljas külm ja kõle, siis on hea pugeda kallima kaissu ja vaadata terve õhtu filme. Võtke kaasa parimad söögid ja joogid ning mõnus filmiõhtu võib alata.

Kohting sügislehtede sees – Sügise üks kõige kaunim ilu on värvilised puulehed, mis muudavad meele rõõmsaks ja mille sees mängides juba igav ei hakka. Jalutage käsikäes krõbisevate lehtede sees, vaadelge puulehtede ilu, tehke lõbusaid pilte ja veetke naerdes üks tore päev.

Vii kaaslane ratsutama – Kui sinu kaaslasele meeldivad hobused, siis vii kaaslane ratsutama, sest ratsutamine ilusal sügispäeval on väga romantiline kohtingu idee. Pärast ratsutamist võid kaaslase viia ka tantsima või romantilisele õhtusöögile.

Tehke koos lõket – Tehke lõket oma koduaias või spetsiaalsel lõkkeplatsil, et korraldada sügisel üks mõnus ja romantiline kohting. Küpsetage vahukomme, vaadake õhtul tähti, jooge vahuveini ja rääkige üksteisega.

Romantiline sõit kuumaõhupalliga – Kui soovid teha sel sügisel kallimaga midagi eriti romantilist, siis sõit kuumaõhupalliga on just teile mõeldud. Võtke kaasa kuuma teed, soojendage üksteist teineteise kaisus ja imetlege seda imekaunist sügise loodust ülevalt kõrgelt. See vaade on kindlasti seda väärt.
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
5   1
Sarnased temad Tagasi