Kuidas leida tõelist armastust

Paljud inimesed otsivad oma ellu tõelist armastust, kuid paljud ei tea, kuidas tõelist armastust leida. Kuidas leida uusi tutvusi ja kuidas leida enda ellu see keegi eriline? Järgnevalt leiad 17 võimalust, kuidas leida tõelist armastust.

Pimekohtingud Mõnikord saavad tõelised armastuslood alguse just tänu sõpradele või tuttavatele. Küsi oma sõpradelt, kas nad tunnevad kedagi, kes võiks sulle huvi pakkuda ja ole valmis pimekohtinguks, et kohtuda oma unelmate kaaslasega.

Tutvumisportaal Tutvumisportaal on lihtne, kiire ja mugav viis uuteks tutvusteks. Tutvumisportaalid on tänapäeval väga populaarsed ja edukaid tutvumislugusid jagub küllaga.

Pulmad Pulmad on armastuse sümbol ja seega võid lisaks pruutpaari armastuse tähistamisele kohtuda pulmas ka oma unelmate kaaslasega.

Kursused Osale tantsukursustel, kokanduskursustel, arvutikursustel või võõrkeele kursustel ning sul avaneb hea võimalus kohtuda huvitavate inimestega ja leida uusi tutvusi.

Jõusaal Kui sulle meeldib jõusaalis trenni teha, võid ühel päeval kohata seal ka oma tõelist armastust. Jõusaal on uuteks tutvusteks ideaalne koht, sest saad olla kindel, et kaaslane väärtustab sporti ja tervislikku eluviisi.

Ülikool Sageli saavad armastusromansid alguse ülikoolist. Ole valmis Temaga kohtuma loengusaalis, romantilisel ballil või hoopis pöörastel tudengipidudel.

Töö juures Tõelist õnne võid kohata isegi töö juures. Uued kolleegid, uued kliendid ja uued koostööpartnerid – sa ei tea kunagi, kellega homme tööalaselt kohtuda võid.

Baarid Baaride külastamine on klassikaline koht uute tutvuste leidmiseks, aga kui sinule selline variant meeldib, siis miks mitte proovida järgmine kord baaris oma õnne.

Peod Kui sulle meeldib pidutseda, võid õige kaaslasega tutvuda just peol. Korralda mõni pidu, kutsu oma sõbrad ja palu ka oma sõpradel kutsuda peole enda sõpru. Sa ei tea kunagi, kellega sa nõndamoodi kohtuda võid.

Raamatukogu Kui oled raamatuhuviline ja külastad tihti raamatukogu, võid sattuda kokku mõne raamatuhuvilisega, alustada vestlust ja hiljem minna temaga juba tõelisele kohtingule.

Puhkus Kui lähed üksi reisile, võid puhkusel kohata ka kedagi erilist. Ole valmis tutvuma uute huvitavate inimestega ja võib-olla kujuneb kirglikust puhkuseromansist hiljem ka midagi enamat.

Naaber Mõnikord võib juhtuda, et isegi naabrist võib saada sinu suur ja tõeline armastus. Tervita sõbralikult oma naabreid ja alusta nendega vestlust, sest sa ei tea kunagi, kus sinu õnn peitub.

Koeraga jalutamine Kui lähed koeraga välja jalutama, siis ole valmis ka teiste koeraomanikega veidi juttu tegema ning võib-olla kohtad niimoodi ka oma tulevast kaaslast.

Ühistransport Kuigi ühistransport võib olla pisut ebamugav, võib see teinekord olla hea võimalus kellegi erilisega tutvumiseks. Kes teab, võib-olla istub järgmisel korral trammis just sinu kõrvale keegi, kellel on hiljem sinu elus väga tähtis osa.

Söögikohad Kui einestad üksi ja näed kedagi üksinda lauas, siis küsi julgelt, kas tohid temaga ühineda. Alusta põgusat vestlust ja võib-olla kujuneb veel sellisest kohtumisest midagi palju enamat.

Sinu hobid Paljud inimesed leiavad uusi huvitavaid tutvusi oma hobide kaudu. Näiteks mõni silmapaistev laulja sinu laulukooris, tore kaaslane joogatrennis või kena aeroobikatreener.

Juhuslik kohtumine Sa kohtud juhuslikult kellagagi, kellega vahetad esialgu paar sõna, kuid kellega jääd kauemaks lobisema. Olles õigel ajal õiges kohas, võib igaüks kohtuda kellegi erilisega ning täiesti juhuslikust kohtumisest võib saada sinu eluarmastus.

Jah, armastus võib sind oodata iga nurga taga – sa pead lihtsalt märkama sulle antud võimalusi. Ole avatud meelega, ole julge, alusta inimestega vestlust ja anna oma õnnele võimalus. Leia uusi tutvusi, käi kohtingutel ning ole valmis pööraseks armumiseks ja tõeliseks armastuseks.
Getu1 29.07.2017
Tõeline armastus leiab ise tee Sinuni.
Pisike116 15.10.2019
Just õige
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
4   1
Sarnased temad Tagasi