Küsimused esimesel kohtingul

Varem oleme teieni toonud mõned jututeemad, mis sobivad hästi esimeseks kohtinguks. Kui sellest jäi väheks, tulevad sulle appi ka konkreetsed küsimused, mida võid julgelt kohtingu kaaslasele esitada. Jäta mõned meelde ja väldi esimesel kohtingul ebamugavaid vaikusehetki.

Kes on sinu jaoks kõige suurem mõjutaja elus? Selline küsimus annab sulle üsna kohe teada, millised on kohtingu kaaslase prioriteedid elus. Sul on võimalik täpsemalt teada saada, kui suur tähtsus on partneri jaoks perekonnal või on ta ehk pigem töönarkomaan.

Mis paneb sind naerma? Kergesti meeldejääv küsimus, mis arendab kohtingu vestlust. Pärast küsimist saad teada, mis on kaaslase jaoks oluline, mis talle meeldib, mida ta naudib ja milliseid tegevusi ta eelistab.

Mis on su unistused ja mida tahaksid elus saavutada? Küsimusega saavutad teadmise, kas kohtingu kaaslane on suur unistaja või pigem realist. Lisaks saad teada, millisena ta näeb ette oma tulevikku ja milliseid kordaminekuid soovib ta tulevikus saavutada.

Kuidas sa veedad oma nädalavahetusi? Lihtne küsimus, mis aitab sul mõista oma kohtingu kaaslast veidi paremini. Kui enamik tema nädalavahetusi möödub ööklubides, on ta suure tõenäosusega peoloom, kui ta juhuslikult just baaridaam/baarmen ei ole.

Kas sul on mõni hüüdnimi? Hüüdnimed on alati vahvad ja miks mitte välja selgitada, kas sinu kohtingu kaaslasel on mõni tore hüüdnimi. Lisaks võid uurida, kuidas hüüdnimi sündis, kes selle välja mõtles ja kas hüüdnimel on ka mõni sümboolne tähendus.

Millised filmižanrid pakuvad sulle kõige rohkem huvi ja miks? Huvitavat vestlust võib pakkuda ka kõnelemine filmidest. Küsi partnerilt, millised filmižanrid talle kõige rohkem meeldivad ja arenda vestlust, tuues välja oma lemmikžanrid ja mõned lemmikfilmid.

Kuhu sa tahaksid tulevikus reisida? Reisimise teema on väga huvitav ja võib pakkuda tohutult palju kõneainet. Pärast arutamist, kuhu sooviksite tulevikus reisida, võid julgelt ka küsida, kuhu kaaslane on juba reisinud ja missugused on tema reisimuljed.

Kirjelda oma parimat sõpra. Kuidas te tutvusite ja kui kaua olete tuttavad? Parimad sõbrad mõjutavad meid mingil moel. Seetõttu on huvitav rohkem teada saada kohtingu kaaslase parimast sõbrast. Küsi julgelt, kuidas nad kohtusid, kui kaua nad juba üksteist tunnevad ja milliseid põnevaid ühisettevõtmisi neil on olnud.

Kelleks tahtsid sa saada lapsepõlves? Alati on põnev teada, millised unistused on inimesel väiksena ja kuidas need aja möödudes muutuvad. Ära unusta kohtingu kaaslasele rääkida veidi lähemalt ka sinu enda lapsepõlve unistustest.

Kas sulle meeldib lugeda raamatuid? Eitava vastuse puhul võid partnerilt küsida põhjuseid, miks talle raamatud ei meeldi. Jaatava vastuse korral võid aga edasi uurida, millised raamatud talle meeldivad, mis on tema lemmikraamat ja kui tihti ta raamatuid loeb.

Kuidas sa suhtud lemmikloomadesse? Küsimusega saad teada, kas kohtingu kaaslane on pigem kassiinimene, koerainimene või meeldivad talle hoopis teised lemmikloomad. Saad teada, kas teie arvamused lemmikloomadest ühtivad või olete selle koha pealt väga erinevad.

Mida sa kardad? Kõik inimesed kardavad midagi, olgu selleks siis kõrgus, ämblikud või hirm ebaõnnestumise ees. Vestlust võid edasi arendada, küsides partnerilt, kas ta on kunagi proovinud ka hirmu ületamiseks midagi ette võtta.

Kas sul on õdesid-vendi? Selline küsimus aitab sul rohkem teada saada kaaslase perekonnast. Kui sinu kohtingu kaaslasel on mõni õde või vend, võid julgelt küsida, kuidas nad läbi saavad ja kui lähedased nad on.

Kõige tähtsam on meelde jätta, et esimese kohtingu mõte peitub selles, et saaksid kohtingu kaaslast paremini tundma õppida. Esimene kohting peaks olema lõbus lobisemine, kus veedad mõnusalt aega ja naudid huvitavat seltskonda. Ära hirmuta partnerit väga süngete teemadega ja ära küsi kohatuid või ebasündsaid küsimusi, mis panevad kohtingu kaaslase ebamugavasse olukorda.
Ersatsgirl 01.08.2017
Ei tea, kas peaks pähe ka õppima :D?
skaarsilver 15.11.2017
Osadel inimestel on esimene küsimus palju maksab!
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
15715   2
Sarnased temad Tagasi