Miks mees või naine suhtes olles ei ütle, et ta armastab sind

kustuta
On mitmeid põhjuseid, miks inimene suhtes olles ei ütle, et ta armastab sind. Siin on mõned võimalikud põhjused:

Ta võib olla oma tunnetes ebakindel. Ta võib tunda, et armastuse avaldamine võib muuta teie suhet ja ta ei ole kindel, kuidas sina sellele reageerid. Ta võib karta tagasilükkamist või hirmutada sind liiga kiiresti liikumisega.
Ta võib oodata, et sina avaldad armastust esimesena. Mõnikord võib inimene oodata, et teine inimene väljendab armastust enne kui ise välja tuleb. See võib olla tingitud ka ebakindlusest või hirmust.
Ta võib väljendada oma armastust erinevalt. Mõned inimesed näitavad armastust pigem tegude kaudu kui sõnade kaudu. Näiteks võib ta teha sulle erilisi kingitusi, valmistada sulle lemmiktoidu, pakkuda sulle tuge ja abi igapäevastes asjades või pühendada sulle rohkem aega.
Ta võib olla suhetes aeglasem kui sina. Kui olete suhtes uus ja alles hakanud üksteist tundma, võib ta olla ettevaatlikum ja soovida suhet aeglaselt arendada. See võib tähendada ka armastuse väljendamise viivitamist.
Ta võib olla ebakindel oma tunde suhtes. Kui ta pole kindel, kas armastab sind või mitte, võib ta oodata, kuni ta tunneb ennast kindlamalt. Ta võib vajada rohkem aega, et endas selgusele jõuda, mida ta tegelikult tunneb.
Ta võib karta haavatavuse näitamist. Mõned inimesed kardavad end haavatavaks teha ja seetõttu ei taha nad väljendada oma tundeid, sealhulgas armastust. Nad võivad karta, et kui nad armastuse välja ütlevad, võib see nende suhtele negatiivselt mõjuda.
Need on mõned võimalikud põhjused, miks mees või naine suhtes olles ei ütle, et armastab sind. Kuid on oluline meeles pidada, et igal inimesel on oma ainulaadne viis armastuse väljendamiseks ning võib kuluda aega, enne kui nad tunnevad end piisavalt mugavalt, et oma tundeid väljendada. Parim viis saada vastus oma küsimusele on rääkida oma partneriga avatult ja ausalt oma tunnetest ja ootustest.
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
36264   3
Sarnased temad Tagasi