Sa pead olema 18+

Selle sisu vaatamiseks peate olema vähemalt kaheksateist aastat vana. Kas olete üle kaheksateist ja olete valmis täiskasvanute sisu nägema?
EiJAH

Saa suuseksi meistriks ja paku oma mehele seda, millest ta tegelikult unistab!Vahet ei ole, kumb teist teisel seal nabast allpool askeldab, oluline on alati tulemus. Ka see on kunst, mida valdavad vaid tõelised meistrid. Tõeline käpardlus võib suuseksi muuta tõeliselt ebameeldivaks. Aga ära muretse, siin on sulle mõned nõuanded.

1. Ära unusta munandeid

Meestele meeldib, kui sa ei keskendu ainult sellele ühele suurele tegelasele, mis esimese asjana silma hakkab. Tema taga peidavad end kaks ümarat tegelast, kes samuti tähelepanu vajavad. Masseeri neid õrnalt ja aeg ajalt sikuta natuke! Talle meeldib see kindlasti.

2. Jäljed kehal

Vahel juhtub, et maasikas ilmutab end kaelale ja mehel on seetõttu kontoris järgmine päev võrdlemisi piinlik. Jäta talle jälg sinna kohta, mida ainult tema ja sina näete!

3. Ära keskendu vaid kirsile tordil

Olgugi, et peenise ots on kõige tundlik, ei maksa unustada ka seda, et tegemist on kõigest tema väikemehe tipuga. Ajad ta tõeliselt hulluks, kui järsku keelega üle terve tema rõõmupulga tõmbad!

4. Ole mänguline

Käi oma keelega üle kõik piirkonnad. Kata hambad huultega ja “hammusta” teda õrnalt sealt, kust väikemees alguse saab — juure alumisest osast. Üllatus ja rahulolu garanteeritud!

5. Loo illusioon sügavusest

Tõsta oma keel ja lükka selle ots suulakke. Kui niiviisi oma meest hellitad, tekitad talle tunde nagu ta ei oleks kunagi varem sügavamal olnud.

6. Öine nähtamatu meelitus

Liigu allapoole tema naba, kui tuled on kustus ja te väidetavalt magama hakkate jääma. Ta ei oska seda oodatagi!

7. Salakohad

Kogemuse käigus saad selgeks, millised on sinu mehe erogeenseimad tsoonid. Kasuta neid siis enda kasuks ära!

8. Ära ole stampides kinni

Parim viis mehele suuseksi pakkumiseks ei ole positsioon, kus mees seisab püsti ja sina põlvili maas tema kallal askeldad. Olge vaheldusrikkad! Pikali, püsiti või istuli — kõik sobib!
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
29   3
Sarnased temad
Tagasi