10 rakendust, mis muudavad Gmaili paremaksTänapäeval ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellel pole Gmaili postiaadressi. Pole ka ime, tänu oma funktsionaalsusele ja kättesaadavusele on see tänu Google’i enda kergele survele saavutanud globaalse ülekaalu elektronposti ehk emailide maailmas. Tavakasutajad aga ei pruugi teada, et on olemas mitmeid rakendusi, mis muudavad selle meiliteenuse kasutamise veelgi sujuvamaks ja tõhusamaks.

Unsubscriber for Gmail (iOS, tasuta)
Kiireim tee vabaneda erinevatest uudiskirjadest ning meililistidest, millega te aja jooksul liitunud olete. Kõik käib superkiirelt ja intuitiivselt.

Outlook (Android, iOS, tasuta)
Parim rakendus nutiseadmetes Gmaili haldamiseks ei tule mitte Google’ilt endalt nagu arvata võiks, vaid hoopis Microsoftilt. Outlook tõuseb teiste seast esile oma mugava, intuitiivse ja nägusa kasutajaliidese poolest. Lisaks näeb sama rakendusega Google’i kalendrit ning isegi Google Drive’i sisu. Lisaks saab Outlookiga mugavalt kasutada ka Dropboxi ja OneDrive’i.

Mailburn (iOS, tasuta)
See rakendus muudab meilisuhtluse vestlusesarnaseks lõimeks, mida on mugavam ja kenam jälgida.

Gmail Offline (tasuta)
Gmail Offline lubab ligipääsu Gmaili postkastile ka siis, kui internetti käepärast pole. Tegu pole eraldi rakenduse, vaid pigem veebilehitseja laiendusega. Laiendus sünkroniseerib interneti olemasolu korral end kasutaja Gmaili kontoga. Ühenduse kadudes pole vaja muud kui klikkida brauseri ülaosas asuvale Gmail Offline’i ikoonile ning voila’ – kõik meilid ja meiliarhiivid on nagu võluväel olemas.

Boomerang
See teenus võimaldab ajastada meilide saatmist hilisemale ajale ehk töömeilid võivad liikuda ajal, mil sa ise mõnusalt voodis norskad. Paraku on sellel teenusel teatavad piirangud – kuus võib tasuta saata kuni 10 ajastatud meili, suurema hulga puhul tuleb maksta 5 dollarilist kuumaksu. Kui on tegu ärikliendi Gmailiga, siis isegi 15 dollarit.
Алексей 01.10.2019
ХОЛОДНО В КВАРТИРЕ В МЕЖСЕЗОНЬЕ?

Керамические обогреватели ТМ Luxor - это инновационная энергосберегающая система отопления.

Обогреватели ТМ Luxor вырабатывают тепло двух типов: инфракрасное и конвекционное, благодаря чему, достигается максимально комфортный микроклимат и быстрый прогрев помещения.

НЕ СЖИГАЮТ КИСЛОРОД
Нагревательный элемент не имеет контакта с окружающим воздухом

ПОЖАРОБЕЗОПАСНЫ
Запатентованная конструкция обогревателей исключает любые возможности возгорания

ВОДОНЕПРОНИЦАЕМЫ
Проходят проверку полным погружением в воду во включенном состоянии

5 ЛЕТ ГАРАНТИИ
Уникальный гарантийный срок для электрических приборов

Идеальны для использования в детской комнате (имеются сертификаты), ванной (не боятся влажности), на балконе или в спальне.

Luxor - первый после солнца!
www.shop.myluxor.ru


ПРИГЛАШАЕМ К СОТРУДНИЧЕСТВУ ПАРТНЕРОВ

Мы являемся производителями обогревателей ТМ Luxor и предлагаем вам лучшие цены и условия сотрудничества!
Более подробно ознакомьтесь здесь: https://myluxor.ru/partneram/
Напишите на нашу почту, ответим на все Ваши вопросы: client@myluxor.ru
Или позвоните нам по телефону: 8-800-551-65-34
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
69445   1
Sarnased temad Tagasi