Kas korteri võib anda tasuta üürile või peab vormistama tasuta kasutamise lepingu?

Kui on soov korter anda tasuta üürile/kasutada, siis kas üürileping üüriga 0 eurot on seadusega kooskõlas või tuleb siis sõlmida tasuta kasutamise leping? Mis on nende lepingute erinevus?
külaline48539 19.05.2017
Sellisel juhul saab sõlmida tasuta kasutusse andmise leping (VÕS § 389).
Juhul kui vajate abi nimetatud lepingu koostamisel, palun julgelt pöörduge meie poole.
Üürileping eeldab tasu maksmist. Võib ka üürilepinguks nimetada, kuid leping hinnatakse selle sisu, mitte nime, järgi.
Ersatsgirl 20.07.2017
Ükskõik mis, mina fikseeriks selle ikkagi paberil ära. Veel parem kui notari allkirjaga ning jätaks endale taganemistee juhuks kui suhtes halvaks lähevad.
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
2   1
Sarnased temad Tagasi