Seksikeelud ameerikas

Oraalseksi keeld. Lõuna-Dakotas võib suuseksi harrastades sattuda kümneks aastaks trellide taha. Keeld kehtib ka Rhode Islandi osariigis, mis kirjeldab oraalseksi kui vastikut, jälestusväärset kuritegu looduse vastu. Huvitav, äkki nad lihtsalt teevad seda valesti?

Anaalseksi keeld. Anaalseks on keelatud kümnes osariigis (Idaho, Utah, Michigan, Virginia, Põhja-Carolina, Lõuna-Carolina, Florida, Alabama, Mississippi ja Louisiana). Märkusena olgu öeldud, et isegi oraalseksi peetakse paljudes osariikides pederastia tunnuseks. Jah, nad kohe kindlasti teevad seda valesti!

«Naine peal» pooside keeld. Massachusettsis on naistel keelatud seksides olla mehe peal.

Kolme või enama vibraatori keeld. Arizonas peatudes on hea teada, et rohkem kui kahe vibraatori omamine kodus on kriminaalne süütegu. Siiski ei näita USA sekslelude müügistatistika, et sellest keelust kinni peetaks.

Seksuaaliha sütitamise keeld. Louisiana osariigis võib saada 2000 dollarit trahvi ja viis aastat vanglakaristust sütitades tahtlikult kelleski seksuaaliha.

Külgkorvis seksimise keeld. Norfolk, Virginia keelab külgkorviga sõiduki külgkorvis seksimise sõidu ajal mööda linnatänavaid. Tahaks teada, kuidas see olukord üldse välja peaks nägema?

Külmakambris seksimise keeld. Newcastle’i linnas Wyomingis on keelatud seksida läbikäidavas sügavkülmaruumis. Sellepärast ongi siis lihunikud tihti nii pahurate nägudega!

Piilumise keeld. Luurata ei ole ilus, seda loomulikult. Põhja-Carolinas on mehel keelatud piiluda sisse naise aknast, kuid täiesti legaalne on naisel piiluda sisse mehe aknast. Mis vahe siin peaks olema? Sooline ebavõrdsus?
külaline53940 21.04.2017
Haha ))
ohh sa 21.04.2017
Täitsa absurd
Ersatsgirl 01.08.2017
No veider on see ühiskond seal :D (Jaa, ma tegelt mõistan, et need no juhtumipõhised seadused ja tegelikult neid keegi ei järgi.)
skaarsilver 15.11.2017
Anaali ei vöi aga sünnitamine maksab terve varanduse. Hmm ameeriklased on ikka
Väga targad.
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
1   1
Sarnased temad Tagasi