Rasvaseks minevad juuksed-palun abi!

No lihtsalt enam ei tea mida peale hakata.Igapäevaselt lihtsalt ei jaksa enam pead pesta-juuksejuured aga nii rasvased, et tõesti on kole vaadata.
Olen kasutanud igasuguseid erinevaid šampoone rasusele peanahale, kuid abi pole siiani ühestki olnud.
Kuivshampooni proovinud ka, ka see on täielik jama.
Kas on tõesti mingeid toimivaid nippe-kasvõi ülepäevane peapesu oleks mulle väga suureks õnneks!
külaline 04.04.2017
rõve
aja kiilaks või pese välismaa ainetega
külaline 04.04.2017
otsi juuksur kes teeb kindlaks sinu juuksetüübi ja soovitab sampooni jms. aee on nagu et vaadatakse nahk kestendab, kuivab ja kisub ja määritakse järjest rasusemaid kreeme :D balsam välja. mingi aja pead kindlast rasuste juustega käima, et nirmaalne pesemise tihedus kätte saada, mis on siis 2x nädalas. selleks ajaks aitab pats vms:)
külaline 04.04.2017
Mine spetsialisti juurde või esmalt kasvõi pereaesti juurxe, aga mitte siia, kus iga totakas määrib sulle igasugu jama pähe.
külaline 04.04.2017
no mis see perearst teeb siis, on ju teada, et inimestel nahk erineva rasususega,,,lihtsalt loodud selline ja tõepoolest keemiline lokk aitab, kui juuks on veel tugev ka,sisi jäävad head lopsakad lokid
külaline 04.04.2017
läks kohe paremaks kui hakkasin sulfaadivaba toodet kasutama, nii palsam kui shampoon. aga juus harjub vist ära ja kõik kordub jälle. hakkasin hennaga juukseid tegema, korra nädalas. see muudab juuksed tervemaks, läikivaks, kohevamaks ja ei lähe kohe rasuseks.
külaline 04.04.2017
varem pidin pead pesema ca ülepäeviti - ja seda just mitte juuste rasvasuse pärast, vaid kuna väga hõredad juuksed siis sp, et veidigi parem välja näha. samas olen olnud seda meelt, et juukseid mitte väga sageli pesta, ideaalis max 3 x nädalas. olen olnud aastaid nö loodustoodete fänn, st sls ja muu keemia on välistatud.

kuid nüüd, ca 1 aasta muutuvad juuksed nii rasvaseks, et pean pesema vähemalt igapäev. vahel lihtsalt ei taha pesta ja siis juuksed pea sõnaotses mõttes tilguvad rasvast. samas olen nooruses pigem nö kuivema juuksekrvaga, kuna oman ka nö loomulikku lokki.

olen proovinud kõikvõimalikke shampoone, st profitooteid. viimati kiidetud aesti - mulle nt üldse ei sobinud. peaks mainima, et vast kõige parem tulemus on jäänud puhta looduse takja šampooniga. nurme seebi tahkeid šampoone - need kunagi sobisid väga hästi - nüüd enam mitte.

olen proovinud ka lihtsalt soodaga pesta- see teeb peanaha tõesti kuivemaks - kuid samas ka juuksekarva.

ise arvan, et tõenäoliselt vanusest tuleneva östrogeenitaseme langusega on seotud äkiline naha rasvasuse teke.

lisaks, olen ka meditsiinilselt nö uuritud. kõik analüüsid on korras, sh isegi östrogeeni atse. sh ka kilpnääre - meditsiin midagi ei tuvastanud.
külaline 04.04.2017
Sooda ei sobi üldse õrnadele kahjustatud juustele, sest see kuivatab küll peanahka, aga ka juukseid. Kõige hullem kooslus on rasvane peanahk ja kuivad rabedad juuksed. Juuksed ei kahjustu mitte ainult valest hooldamisest ja värvimisest, vaid lihtsalt ei jätku neile toitu ja juba 5 cm kaugusel peanahast muutuvad nö surnuks.
külaline 04.04.2017
Minul oli sama probleem, aga läbi kannatuste olen saanud lõpuks niikaugele, et nüüd saan ka ülepäeva pesta. Teisel päeval peavad juuksed küll kinni olema, kuid vähemalt ei ole enam rasvapulgad.
Kasutan suvalisi poešampoone ja sama firma palsamit.
Kui varem pesin pea šampooniga ära ja oligi kõik, siis nüüd pesen pead nii:
1) juuksed märjaks
2) šampoon ja põhjalik pesu
3) loputan välja
4) uuesti šampoon ja kergem pesu (nüüd tunned, kuidas šampoon hakkab mõnuga vahutama)
5) loputan välja
6) palsam (2 minutit)
7) loputan välja
Vesi on selline leigemapoolne. Keeran juuksed paariks minutiks rätiku sisse (mitte kauemaks!) ja seejärel lasen õhu käes ära kuivada. Tavaliselt pesen õhtul enne magama minekut.

Minul töötab!

Aga algus oli raske. Esimesel kuul tegin juuksemaski ka korra nädalas. Nüüd enam ei tee. Ja kulus vist ikka paar kuud, enne kui asi toimima hakkas. Kohe ei juhtunud midagi. Siis kandsingi teisel päeval peadligi kammitud hobusesaba.
RichardDuada 16.11.2017
Doctors have many challenges to face as they are perennially surrounded by patients, diseases, hospital duties and over-extended or odd shift timings. Universally, doctor is considered to be a noble profession and respectable one at that, but a doctor also has to work under immense pressures, emotional strains and other physical challenges.


A regular physician like most of us at some point face will have to deal with personal situations such as important family affairs, family holidays, sickness or pregnancy that may force them to abandon medical duties. At the same time, a hospital or a healthcare facility is also constantly faced with emergency situations that demand all hands on deck round-the-clock. Therefore, every hospital, clinic or nursing home is compelled to hire locum tenens or substitute doctor in order to keep the staffing under control at all times.


In fact, locum doctors are the most valuable asset for the medical community because they provide quality medical care and act as a helping-hand in emergency situations when the medical facilities need them the most.

Unlike regular or permanent doctors, locum doctor jobs are also ideal career options for medical interns and graduates because they offer a wide array of medical exposure in varied medical specialties, work cultures and healthcare systems. Locum jobs are challenging and flexible, thus an increasing number of medical professionals have benefitted from these jobs, so whether one is looking for a family physicians position or in a hospital or in a clinic, locum jobs for doctors are available at all levels and in different healthcare systems.


In addition, being a locum doctor gives a medical professional the control over their working hours, location of work and choice of area of specialisation. Technically, locum positions are not restricted to general physicians but they are also extended to other fields of medical specialisations such as cardiology, neurology and many more.

Travelling can be an integral part of locum jobs, and these distinctive features are a boon for many dedicated medical professionals who are eager to expand their medical careers with loads of multi-cultural medical experiences. The fact that locum agencies in the UK recruit tens of thousands of locums from across the globe in various NHS hospitals, private clinics, nursing homes and other public hospitals speaks volume of the popularity of locum jobs.


Locating or getting a locum tenens job is a simple task as long as you are registered with one of the many reputable locum agencies. These agencies act as the middle man between locum tenens and medical facilities, and they also look after all the details pertaining to travel for locum tenens, accommodation and the nature of locum work.

Thus, maintaining a healthy locum doctor-agency relationship benefits both the parties, and it also increases the probability of getting recommendable employment opportunities and businesses or vice-versa.
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
2101   1
Sarnased temad Tagasi