Mobiilivaba päev roolis

Isegi handsfreed ei soovitata enam. Minu arust minnakse sellega liiale, sest samamoodi hajutab tähelepanu samas autos viibiva inimesega rääkimine, raadio, muusika kuulamine, aga neid ei ole mitte-soovitatavaks kuulutatud. See oleks mõeldamatu. Minu silmis on handsfree võrdne autos viibiva inimesega suhtlemisega või raadio kuulamisega.
külaline 05.04.2017
Tegelikult on kõik õige. Väga palju õnnetusi juhtub telefonide pärast. Meie linnakeses hukkus noor naine, sest sõidu ajal kukkus telefon auto põrandale ja ta hakkas seda sõidu ajal üles tõstma. Põrutas vastu puud ja…kahjuks oli järgmine peatus kalmistu. Kurb. Palju õnnetusi on olnud ka telefoniga rääkimise pärast. Mina ei mõista, mis kiire elu see on, et sõidu ajal ei saa telefonist teemale? Kui inimesel on tähtis amet, peab kõnele vastama, siis saan aru, aga tõmba tee äärde ja räägi oma jutt ära. Foori taga ka on mõnel pilk FB-s või kuskil veel lollimas kohas. Noored inimesed, tulge mõistusele, paljudel teil on lapsed, kes vanemaid vajavad. Miks te riskite eluga või sellega, et sõidate kellegi surnuks või vigaseks? Lähete vangi mõtlematu käitumise pärast? Normaalne suhtumine või?
Smithc414 25.04.2017
Can you add a Blackberry template? This web page is tricky to read otherwise for those of us browsing with cell phones. Otherwise, in the event you can place a RSS link up, that would be good also. fcgdeceadffkadgd
Ersatsgirl 20.07.2017
Mul on autosse sisse ehitatud "sinihammas", mis ühendub mu telefoniga ja telefon ise käib spetsiaalsesse laekasse. Kõnele vastamiseks vajutan vaid vastuvõtu nuppu. Hea, lihtne ning ei juhi tähelepanu kõrvale.
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
2511   1
Sarnased temad Tagasi