Aprillinaljad, mida soovitate, mida teate?

külaline 31.03.2017
Ise saatsin võõralt meiliaadressilt oma asutusse kirja "kliendilt". Minu kolleegid vastasid kliendile. Algul oli "klient" normaalne, seejärel läks kirjavahetuse käigus natuke kummaliseks... aga no nii piiripeal - selline heatahtlik veidrik oli:)
Küll oli lõbus jälgida kolleegide emotsioone kõrvalt ja kuidas nad siiski püüdsid kummalise kliendi soove jõudumoodi täita. Mul oli tegu et seal kõrval naeru pidada ja kaasa mängida...:)
külaline 31.03.2017
Mina teen juba mitmendat aastat pereliikmele sama nalja ja alati mõjub :D Hommikul vaikselt võtan ta mobiili, telefoniraamatust võtan enda numbri välja ja muudan enda nime ära, panen enda nime asemel pereliikme ülemuse nime. Ja siis saadan hommikul vara vihase sõnumi, a´la miks sa tööl ei ole, täna on sinu tööpäev, kui kümne minuti jooksul kohale ei jõua, oled vallandatud (kuigi tegelikult on vaba päev) või et täna on poes inventuur, kohal peab olema kell 5 hommikul vms. Ja iga jumala kord ajab inimene end üles, on tige ja hakkab ülemust siunates ennast kiiruga tööle sättima. Ja on püha viha täis, kui ma ütlen, et aprillinali, on pool päeva solvunud. Kusjuures, aastate jooksul on inimene tööd vahetanud, ülemused muutunud, aga ikka usub :D
külaline 31.03.2017
ütle suvalisele inimesele, et teil on nina nõgine! või jahune!
ja inimene vaatab automaatselt peeglisse!
külaline36225 22.04.2017
ei tea mitte midagi, ja mitte keegi ei tee nalja muidu oled aprillisiga! (ja seal aprillinaljas ei ole prange!)
Sinu Vastus
Sinu nimi
Logi sisse / Registreeri
1   1
Sarnased temad Tagasi